fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

Артикл СМ021

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 67% памук и 33% лен
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Оцени

Сеуште нема оцени.

Оценете го први “Артикл СМ021”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *