fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

CM050 Regular fit Long sleeve Blue/Len Print

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Руска јака
  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% лен
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Оцени

Сеуште нема оцени.

Оценете го први “CM050 Regular fit Long sleeve Blue/Len Print”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *