fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFM006 Modern fit Short sleeve

1500 ден

Машка кошула – Модерн фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување
  • Да се пере на 30°

Сподели: 

Оцени

Сеуште нема оцени.

Оценете го први “FFM006 Modern fit Short sleeve”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *