fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFR050 Regular fit Long sleeve Blue/Red line

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Оцени

Сеуште нема оцени.

Оценете го први “FFR050 Regular fit Long sleeve Blue/Red line”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *