fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

#FFR027# Regular fit Long sleeve White\Blue Oxford

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Оцени

Сеуште нема оцени.

Оценете го први “#FFR027# Regular fit Long sleeve White\Blue Oxford”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *