fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

Артикл СМ021

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 67% памук и 33% лен
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • S, M
Size

S, M

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Артикл СМ021”

Your email address will not be published. Required fields are marked *