fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

Artikl EFS003

1500 ден

Машка кошула – Слим фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Available Sizes:
  • L, XL, XXL, 3XL
Size

3XL, L, XL, XXL

Sleeve length

Long sleeves

Models

Slim Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Artikl EFS003”

Your email address will not be published. Required fields are marked *