fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

Артикл VЕ022

Машка кошула – Слим фит

  • Руска јака
  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

This product is currently out of stock and unavailable.

Сподели: 

Достапни големини:

 

Sleeve length

Долги ракави

Models

Slim Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Артикл VЕ022”

Your email address will not be published. Required fields are marked *