fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

CM072 Regular fit Long sleeve Blue

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

This product is currently out of stock and unavailable.

Сподели: 

Достапни големини:

 

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CM072 Regular fit Long sleeve Blue”

Your email address will not be published. Required fields are marked *