fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

CM073 Regular fit Long sleeve Yellow

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • 5XL
Size

5XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CM073 Regular fit Long sleeve Yellow”

Your email address will not be published. Required fields are marked *