fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

CM102 Regular fit Long sleeve

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • XL
Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Size

XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CM102 Regular fit Long sleeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *