fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

Test prevod

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • XL
Sleeve length

Long sleeves

Models

Regular

Size

XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Test prevod”

Your email address will not be published. Required fields are marked *