fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

VE045 Slim fit Long sleeve Black

1500 ден

Машка кошула – Слим фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • M, L, XL
Size

M, L, XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Slim Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VE045 Slim fit Long sleeve Black”

Your email address will not be published. Required fields are marked *