fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFR051 Regular fit Long sleeve Blue/line

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • M,  XL, 3XL
Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Size

M, L, XL, 3XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFR051 Regular fit Long sleeve Blue/line”

Your email address will not be published. Required fields are marked *