fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

СМ007 Regular fit Long sleeve Green

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  •  S,M, L
Size

M, S, L

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СМ007 Regular fit Long sleeve Green”

Your email address will not be published. Required fields are marked *