fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

СМ048 Regular fit Long sleeve White Len

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Руска јака
  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% лен
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  •   L
Size

S, L, XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СМ048 Regular fit Long sleeve White Len”

Your email address will not be published. Required fields are marked *