fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

CM050 Regular fit Long sleeve Blue/Len Print

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Руска јака
  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% лен
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  •  L, XL
Size

L, XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CM050 Regular fit Long sleeve Blue/Len Print”

Your email address will not be published. Required fields are marked *