fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

CM094 Regular fit Long sleeve Red/Silver

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • XXL, 4XL
Size

XXL, 4XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CM094 Regular fit Long sleeve Red/Silver”

Your email address will not be published. Required fields are marked *