fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFM010 Modern fit Short sleeve

1500 ден

Машка кошула – Модерн фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување
  • Да се пере на 30°

Сподели: 

Достапни големини:
  • L, XL, XXL
Size

L, XL, XXL

Sleeve length

Кратки ракави

Models

Modern Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFM010 Modern fit Short sleeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *