fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFR045 Regular fit Long sleeve Blue/Oxford

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • M, L, XL, XXL, 3XL
Size

M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFR045 Regular fit Long sleeve Blue/Oxford”

Your email address will not be published. Required fields are marked *