fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFR046 Regular fit Long sleeve Orange/Blue print

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
Size

3XL, 4XL, L, M, XL, XXL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFR046 Regular fit Long sleeve Orange/Blue print”

Your email address will not be published. Required fields are marked *