fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFR053 Regular fit Long sleeve Black/color print

1500 ден

Машка кошула – Регулар фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  •  3XL, 4XL
Sleeve length

Долги ракави

Models

Regular

Size

3XL, 4XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFR053 Regular fit Long sleeve Black/color print”

Your email address will not be published. Required fields are marked *