fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFS014 Slim fit Long sleeve Blue bike

1500 ден

Машка кошула – Слим фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  •  XL, XXL, 3XL
Size

L, XL, XXL, 3XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Slim Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFS014 Slim fit Long sleeve Blue bike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *