fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFS021 Slim fit Long sleeve Blue print

1500 ден

Машка кошула – Слим фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • L, XL, XXL
Size

L, XL, XXL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Slim Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFS021 Slim fit Long sleeve Blue print”

Your email address will not be published. Required fields are marked *