fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

VE023 Slim fit Long sleeve White/blue print

1200 ден1500 ден

Машка кошула – Слим фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • M, L, XL
Size

M, L, XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Slim Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VE023 Slim fit Long sleeve White/blue print”

Your email address will not be published. Required fields are marked *