fbpx

Нарачајте овде или преку нашите профили на социјалните медиуми. Производите се плаќаат при достава на врата.

FFS013 Slim fit Long sleeve Silver/brown print

1500 ден

Машка кошула – Слим фит

  • Изработени од италијански материјали
  • Состав 100% памук
  • Лесни за одржување

Сподели: 

Достапни големини:
  • XL, XXL
Size

L, XL, XXL, 3XL

Sleeve length

Долги ракави

Models

Slim Fit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FFS013 Slim fit Long sleeve Silver/brown print”

Your email address will not be published. Required fields are marked *